בניית אתר עם רונין זה פשוט, מהיר, ומשתלם


 • קצת על מערכת הניהול של רונין

  קצת על מערכת הניהול של רונין
  מערכת ניהול תוכן חדשנית

  רונין תיכננה את מערכת ניהול התוכן שלה בקפידה על מנת לתת ללקוח אמצעי שליטה על אתר האינטרנט באמצעות מנגנון אינטואטיבי, קל, בעל עקומת למידה קצרה ביותר.

  שמנו דגש על נקודות חשובות שצצו עקב שימוש מרובה במרוצת השנים על ידי מאות לקוחות. התאמנו את המערכת כדי לעמוד בדרישות SEO המחמירות ביותר על מנת לאפשר קידום מהיר וקל של האתר במנועי חיפוש מובילים.

  מערכת ניהול התוכן, צריכה לתת לכל לקוח, בין אם מתקדם או מתחיל, את היכולת לנהל את האתר ללא הסתבכות מיותרת עם למידה מורכבת של התוכנה, ולכן ממשק הניהול שלנו הוא אינטואיטיבי ונלמד תוך כדי שימוש ללא כל בעיה.

  לא שכחנו את המשתמשים המתקדמים ואפשרנו, בגרסאות החדשות, שליטה מלאה על מנוע ההטמעה של המערכת באמצעות מנגנון טמפלייטינג חכם (Dust, אשר חברת Linked-In עושה בו שימוש באתריה) המאפשר חיבור כל מודל לכל תבנית ואף יצירת תבניות חדשות ללא הגבלות או חוקיות מסויימת.

  למעשה, הטמעת המערכת כל כך קלה עד כי ניתן להטמיע אותה בקלות על אתר סטטי קיים, בדקות ספורות ניתן להעביר כל אתר אל מערכת ניהול התוכן של רונין.

  שימוש בטכנולוגיות חדישות כגון: Node.JS, MongoDB, Cloudinary וכד' מאפשרות לנו לבצע deployment של האתר אל שירותי ענן (כגון heroku) המאפשרות תמיכה באלפי משתמשים בו זמנית ותעבורת גולשים מרובה. כמו-כן, השימוש בשירותי ענן חוסך משמעותית את עלויות האחסון החודשיות ואף מבטל אותן לחלוטים עבור אתרי תדמית בהם ישנה תנועה של עד 30,000 גולשים בחודש.

  הקבצים הסטטיים מאוחסנים בשרתי CDN ומקצרים את זמן עליית דפי האתר משמעותית, שכן שרתים אלה מבזרים את התוכן לפי מיקום הגולש. ושוב, אנו חוסכים עלויות משמעותיות שכן עד נפח קבצים של 500 MB, עלות השירות היא חינם! (לשם השוואה חבילות אחסון של 500 MB נעות בין 10$-50$ בחודש).

  והחשוב מכל, מערכת ניהול תוכן -רונין משוחררת בקוד פתוח, כן כן, מה ששמעתם, בקוד פתוח. ניתן להכנס ל-rapository שלה ב-github ולהתחיל להשתמש בה כבר עכשיו, ואפילו נשמח אם תתרמו לשיפור הקוד הקיים שלה.

  כמובן שאנחנו מספקים עבורכם פיתרון כולל, מעיצוב האתר, המרה לקוד HTML5 ו CSS3 עד הטמעת האתר והעלאתו לאוויר.

  התקשרו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר על הטמעת מערכת ניהול תוכן - רונין עבור האתר שלכם.

 

הקימו אתרכם עוד היום!