פיתחנו את מערכת ניהול התוכן של רונין על תשתית של Node.JS


 • בניית אתר עם מערכת ניהול תוכן רונין

  בניית אתר עם מערכת ניהול תוכן רונין

  בניית אתר זה אחד האתגרים הגדולים שעומדים בפני כל אחד המעונין להיות אונליין, משום שבעידן שלנו אם אתה לא אונליין אתה לא קיים.

  מערכת ניהול תוכן רונין באה להצלה

  עם מערכת ניהול תוכן רונין, כל אחד יכול להקים אתר ולנהל אותו בקלות, במהירות ובטכנולוגיה העדכנית ביותר שקיימת היום. בניית אתר המבוסס על שרת Node הוא סקלבילי, זמין, ריספונסיבי, עמיד ונח לעדכונים.

  הצוות המנוסה שלנו, עם מעל ל-15 שנות נסיון בתחום, ימליץ לכם על עיצוב הקולע בדיוק לדרישותיכם. העיצובים שלנו מתעדכנים בכל יום ומציעים את שלל הפתרונות הטכנולגיים המתפתחים בשנים האחרונות בתחום ה-Front End (הקוד המוצג בדפדפן).

  בניית אתר המתאים למדיות רבות

  באמצעות רונין, ניתן לבנות אתר המתאים למדיות מגוונות כגון: דפדפני דסקטופ, טאבלטים וטלפונים חכמים. העיצוב הריספונסיבי ייתן לכם את חווית הלקוח המקסימלית בגלישה לאתרכם.

  אחסון בענן

  בעידן המודרני חשוב להיות זמין, אחסון בענן מספק לא רק זמינות מקסימלית, אלא גם שקט נפשי גדול שכן הדאגה מלעדכן גירסאות תוכנה בשרת, החלפת ציוד החמרה, פרצות אבטחה וכיו"ב הינם נחלת העבר. צוות הטכנאים של הענן דואג לכל זאת על בסיסי קבוע, כלל שידרוגי תוכנה וחומרה המתאימים לקצב ההתקדמות בשוק, כל שנותר לדאוג, זהו להעלות את קוד האתר והשינויים אל הענן וכל השאר כבר טופל על ידי הצוות הטכני.

  צפו בפרוייקטים האחרונים שלנו על מנת להתרשם ואל תשכחו לצור קשר משום שהאתר שלכם יכול להיות פעיל עוד היום!

 

הקימו אתרכם עוד היום!